Historia naszej firmy zaczęła się w 1994 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasza firma znajduje się w Grodkowie przy ulicy Słowackiego 4.

 

 

W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług wulkanizatorskich i bieżnikowaniem opon. Z czasem oferta firmy objęła kompleksowe czynności związane z utrzymaniem samochodu, m. in. mechanika samochodowa, serwis klimatyzacji, regeneracja felg aluminiowych, obsługa pojazdów ciężarowych i rolniczych, sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.

 

 

 

 

W 2000 roku otworzyliśmy nowy zakład w Grodkowie. Zatrudniamy obecnie  10 osób. Większość pracowników pracuje w firmie od wielu lat. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

 


Dzięki unowocześnianiu sprzętu możemy świadczyć co raz to nowsze usługi najwyższej jakości. Staramy się podnosić nasze kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia.

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7 do 18.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO"). Wprowadza ono szereg zmian, istotnych zwłaszcza dla rynku online.

Administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my, jako właściciel serwisu z którego właśnie korzystasz. Nasze pełne dane znajdziesz w zakładce kontakt. W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgód, o które prosimy Twoje dane zostaną przekazane do naszych Zaufanych Partnerów.

W celu świadczenia najwyższej jakości usług zarówno my, jak i nasi Zaufani Partnerzy na naszej stronie korzystamy z tzw. plików cookie w celu: lepszego doboru prezentowanych treści, personalizowania reklam a także w celu analizowania ruchu na stronie. Niektóre podmioty trzecie wymagają Twojej zgody na zbieranie danych, aby móc wyświetlać Ci spersonalizowane treści i reklamy. Dzięki takiemu wykorzystaniu technologii cookie jesteśmy w stanie emitować reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji.

Klikając przycisk „Rozumiem, dziękuję" lub zamykając to okno zgadzasz się na postanowienia zawarte powyżej.

W każdej chwili możesz edytować wyrażone zgody (również całkowicie je wycofać) postępując zgodnie z instrukcją na stronie, poprzez kontakt.